W dniu 10 stycznia 2026 r., na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, odbyło się uroczyste ślubowanie nowych aplikantek i aplikantów komorniczych, szkolących się w ramach współpracy kilku Izb. Wydarzenie to podkreśliło ponadregionalny charakter szkolenia oraz wspólne dążenie do utrzymania wysokich standardów zawodowych.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Izby Komorniczej w Warszawie, Izby Komorniczej w Białymstoku, Izby Komorniczej w Gdańsku, Izby Komorniczej w Lublinie oraz Izby Komorniczej w Łodzi.
Izbę Komorniczą w Białymstoku reprezentował Wiceprzewodniczący Rady Izby – Komornik Sądowy przy SR w Ostrowi Mazowieckiej Patryk Bartnicki.



