Skip to content

Ślubowanie aplikantów i aplikantek komorniczych I roku 2026/2027

W dniu 10 stycznia 2026 r., na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, odbyło się uroczyste ślubowanie nowych aplikantek i aplikantów komorniczych, szkolących się w ramach współpracy kilku Izb. Wydarzenie to podkreśliło ponadregionalny charakter szkolenia oraz wspólne dążenie do utrzymania wysokich standardów zawodowych.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Izby Komorniczej w Warszawie, Izby Komorniczej w Białymstoku, Izby Komorniczej w Gdańsku, Izby Komorniczej w Lublinie oraz Izby Komorniczej w Łodzi.

Izbę Komorniczą w Białymstoku reprezentował Wiceprzewodniczący Rady Izby – Komornik Sądowy przy SR w Ostrowi Mazowieckiej Patryk Bartnicki.

Przeczytaj również

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 05 czerwca 2026r. Biuro Izby Komorniczej w Białymstoku będzie nieczynne.