Rejestr asesorów

LISTA ASESORÓW KOMORNICZYCH IZBY KOMORNICZEJ

W BIAŁYMSTOKU

  1. CAPAŁA MAŁORZATA EWA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SOKÓŁCE MAŁGORZATA KOSTRYCKA
  2. CHEŁMIŃSKA PAULINA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GIŻYCKU ARTUR RODAK
  3. CHODAK JOANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU ŁUKASZ WIŚNIEWSKI
  4. DEPTUŁA ANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MRĄGOWIE ANDRZEJ POPOWICZ
  5. DUNAJSKA ALEKSANDRA KAROLINA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE JACEK BOHDANOWICZ
  6. GÓRSKA-NIESTĘPSKA MAŁGORZATA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE  KAROLINA TRYKACZ-WNUK
  7. GRABARCZYK MIŁOSZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE JANUSZ GRABARCZYK
  8. IWANIUK PIOTR KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU EWA SZEREMIETIEW-KURZA
  9. IWANOWICZ AGNIESZKA EMILIA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU MAGDA KAROLINA MENDYK-TARMAS
  10. JABŁOŃSKA-TWAROWSKA JOANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU PAWEŁ TWAROWSKI
  11. JACKIEWICZ -KANIECKA IWONA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU DANUTA KONIECZKA
  12. JAROSZEWICZ-MOVSESYAN EMILIA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU TOMASZ PIEŃKOWSKI
  13. KACPERSKA EMILIA  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU PAWEŁ KOSOWSKI
  14. KACZMARCZYK MAGDALENA IZABELA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W KĘTRZYNIE ANITA SZAPIEL
  15. KACZYŃSKI KAMIL BARTOSZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ KROKOWSKI
  16. KAMIANOWSKA BOGUSŁAWA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU ALICJA WYSOCKA-WASILUK
  17. KISIEL ALICJA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ KROKOWSKI
  18. KNAP DANIEL KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WYSZKOWIE JERZY KLIMIUK
  19. KOJRO KATARZYNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIELSKU PODLASKIM ROMAN JAKUBIUK
  20. KOKOSZYŃSKA DIANA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SUWAŁKACH PAWEŁ WASILEWSKI
  21. KOWALCZYK KAMIL KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIELSKU PODLASKIM PATRYK CAPAŁA
  22. KRAJEWSKA OLGA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU MAGDA KAROLINA MENDYK-TARMAS
  23. KSIĄŻAK TOMASZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU EWA DUBANIEWICZ
  24. LENDO-KOWALEWSKA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SZCZYTNIE MACIEJ KOWALEWSKI
  25. MATŁACH-WISKA SYLWIA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE IWONA ZACHAREK
  26. MOVSESYAN OGANES KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU TOMASZ PIEŃKOWSKI
  27. OTŁOWSKI ADAM KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE BOŻENNA OTŁOWSKA
  28. PŁOŃSKA SYLWIA ANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W EŁKU ELIZA KAMIŃSKA
  29. POPSUJ PIOTR  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ KROKOWSKI
  30. POREDA AGNIESZKA WIOLETA  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLECKU DARIUSZ JANKOWSKI
  31. RYDZEWSKA MARIOLA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GRAJEWIE GRAŻYNA SOSNOWSKA
  32. SANIUKOWICZ MACIEJ RAFAŁ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU CEZARY KALINOWSKI
  33. SMOLAK MICHAŁ  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GIŻYCKU ARTUR RODAK
  34. SOSNOWSKI JAROSŁAW  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GRAJEWIE GRAŻYNA SOSNOWSKA
  35. STANKIEWICZ WOJCIECH KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SZCZYTNIE MACIEJ KOWALEWSKI
  36. SZCZECH ILONA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W EŁKU ADAM CIESIELSKI
  37. SZCZEPANIK MACIEJ TOMASZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE KONRAD ŚLUSARCZYK
  38. SZCZEŚNIAK BARTOSZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE IWONA ZACHAREK
  39. SZPAK EWA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GIŻYCKU ARTUR RODAK
  40. ŚCIŚLICKA-ŻAKOWICZ ELŻBIETA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU TOMASZ ŻAKOWICZ
  41. ŚLASKA NATALIA KATARZYNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W KĘTRZYNIE MAREK NOWAK
  42. TYPA PAULINA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ NAPIÓRKOWSKI
  43. WASILEWSKA BARBARA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLECKU DARIUSZ JANKOWSKI 
  44. WITKOWSKA MONIKA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MRĄGOWIE ANDRZEJ POPOWICZ
  45. WYTENBERG RAFAŁ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE BOŻENNA OTŁOWSKA
  46. ZAKRZEWSKI RADOSŁAW KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU EWA DUBANIEWICZ 
  47. ZBYTNIEWSKI PIOTR KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE WOJCIECH NIEPSUJ
  48. ZDRODOWSKA MONIKA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM KRZYSZTOF ŁAPIŃSKI
  49. ŻMUDZIN ADRIAN KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ŁOMŻY KRYSTYNA  BAJGUS