Rejestr asesorów

LISTA ASESORÓW KOMORNICZYCH IZBY KOMORNICZEJ

W BIAŁYMSTOKU

  1. BORK ALEKSANDRA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ NAPIÓRKOWSKI
  2. CAPAŁA MAŁORZATA EWA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SOKÓŁCE MAŁGORZATA KOSTRYCKA
  3. CHEŁMIŃSKA PAULINA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GIŻYCKU ZASTĘPCA ARTUR RODAK
  4. CHODAK JOANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU ŁUKASZ WIŚNIEWSKI
  5. DEPTUŁA ANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MRĄGOWIE ANDRZEJ POPOWICZ
  6. DUNAJSKA ALEKSANDRA KAROLINA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE JACEK BOHDANOWICZ
  7. GÓRSKA MAŁGORZATA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE  BARTOSZ SZARYŃSKI
  8. GRABARCZYK MIŁOSZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE JANUSZ GRABARCZYK
  9. HUT MARCIN KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE TOMASZ RUDNICKI
  10. IWANIUK PIOTR KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU EWA SZEREMIETIEW-KURZA
  11. IWANOWICZ AGNIESZKA EMILIA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU MAGDA KAROLINA MENDYK-TARMAS
  12. JABŁOŃSKA-TWAROWSKA JOANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU PAWEŁ TWAROWSKI
  13. JACKIEWICZ -KANIECKA IWONA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU TOMASZ ŻAKOWICZ
  14. JAROSZEWICZ-MOVSESYAN EMILIA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU TOMASZ PIEŃKOWSKI
  15. KACPERSKA EMILIA  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU PAWEŁ KOSOWSKI
  16. KACZMARCZYK MAGDALENA IZABELA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W KĘTRZYNIE ARTUR RAFAŁ RODAK
  17. KAMIANOWSKA BOGUSŁAWA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU ALICJA WYSOCKA-WASILUK
  18. KISIEL ALICJA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ KROKOWSKI
  19. KNAP DANIEL KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WYSZKOWIE JERZY KLIMIUK
  20. KOJRO KATARZYNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIELSKU PODLASKIM ROMAN JAKUBIUK
  21. KOKOSZYŃSKA DIANA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SUWAŁKACH PAWEŁ WASILEWSKI
  22. KONIECZKA KONRAD KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU DANUTA KONIECZKA
  23. KRAJEWSKA OLGA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIELSKU PODLASKIM ŁUKASZ IGNATOWICZ
  24. KROKOWSKA MARLENA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ KROKOWSKI
  25. KSIĄŻAK TOMASZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU EWA DUBANIEWICZ
  26. KUKUĆ KAROLINA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROWI MAZOWIECKIEJ MARIUSZ CHOJNICKI
  27. LENDO-KOWALEWSKA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SZCZYTNIE MACIEJ KOWALEWSKI
  28. ŁUKASZ-CHYLIŃSKA KAROLINA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W NIDZICY DANIEL LESZEK DOMARECKI
  29. MATŁACH-WISKA SYLWIA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE IWONA ZACHAREK
  30. MOVSESYAN OGANES KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU TOMASZ PIEŃKOWSKI
  31. OTŁOWSKI ADAM KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE BOŻENNA OTŁOWSKA
  32. PŁOŃSKA SYLWIA ANNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W EŁKU ELIZA KAMIŃSKA
  33. POPSUJ PIOTR  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ KROKOWSKI
  34. POREDA AGNIESZKA WIOLETA  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLECKU DARIUSZ JANKOWSKI
  35. RYDZEWSKA MARIOLA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GRAJEWIE GRAŻYNA SOSNOWSKA
  36. SANIUKOWICZ MACIEJ RAFAŁ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU CEZARY KALINOWSKI
  37. SĘK ŁUKASZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE MICHAŁ KROKOWSKI
  38. SMOLAK MICHAŁ  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GIŻYCKU ZASTĘPCA ARTUR RODAK
  39. SOSNOWSKI JAROSŁAW  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GRAJEWIE GRAŻYNA SOSNOWSKA
  40. STANKIEWICZ WOJCIECH KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SZCZYTNIE MACIEJ KOWALEWSKI
  41. SZAPIEL ANITA MAGDALENA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE WOJCIECH NIEPSUJ
  42. SZCZECH ILONA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W EŁKU ADAM CIESIELSKI
  43. SZCZEPANIK MACIEJ TOMASZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE KONRAD ŚLUSARCZYK
  44. SZCZEŚNIAK BARTOSZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE IWONA ZACHAREK
  45. SZPAK EWA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GIŻYCKU ZASTĘPCA ARTUR RODAK
  46. SZUBIELSKI DARIUSZ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLSZTYNIE JANUSZ GRABARCZYK
  47. ŚCIŚLICKA-ŻAKOWICZ ELŻBIETA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU TOMASZ ŻAKOWICZ
  48. ŚLASKA NATALIA KATARZYNA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W KĘTRZYNIE ZASTĘPCA MICHAŁ MACIEJCZYK
  49. WASILEWSKA BARBARA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OLECKU DARIUSZ JANKOWSKI 
  50. WITKOWSKA MONIKA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MRĄGOWIE ANDRZEJ POPOWICZ
  51. WROCZYŃSKI MARCIN KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU DANUTA KONIECZKA
  52. WYTENBERG RAFAŁ KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OSTROŁĘCE BOŻENNA OTŁOWSKA
  53. ZAKRZEWSKI RADOSŁAW KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁYMSTOKU EWA DUBANIEWICZ 
  54. ZARĘBA-KOWALCZUK IWONA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ZAMBROWIE PAULINA GÓRSKA
  55. ZDRODOWSKA MONIKA KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM KRZYSZTOF ŁAPIŃSKI